Menü
Sepetiniz


Kayı Boyu Püsküllü Kaplan Gözü Doğaltaş Tespih

Ürün Adı: Kayı Boyu Püsküllü Kaplan Gözü Doğaltaş Tespih
Ürünün Yapımında Kullanılan Ana Madde: Kaplangözü Doğaltaş
Üretim Şekli: Normal
Tesbihin Toplam Ağırlığı: 40 gr ±
Tane Şekli: Küre Kesim
Tane Boyu: 8 mm
Tane Eni: 8 mm
İmameye Kadar Uzunluk (İmame Dahil): 17 cm
Püskül Uzunluğu: 8 cm
Toplam Uzunluk: 25 cm
İmame Maddesi: 925 Ayar Gümüş
Tanenin dizildiği malzeme: Mumlu Tesbih İpi
Hazırlanma Süresi (Kargo Teslimat Süresi Hariç): Stokta mevcut
Ürün AçıklamasıBağımsızlık taşı olarak da anılır. Bunun sebebi de taşın üzerinde taşıyan kişileri başka insanlara karşı daha az bağımlı yaptığına inanılmasıdır. Kâbus gören çocuklar için faydalıdır. Sindirim sitemi, dalak ve pankreas için de faydalı etkileri vardır. İnsanların iyi taraflarını görmenizi sağlar. Güç ve cesaret taşıdır. Pürüzsüz yüzeyini okşayarak dertlerinizi hafifletebilirsiniz. İnatçılığı azaltır, kişinin olaylara daha net bakmasını sağlar, nazardan korur. Astım hastaları için faydaları vardır. Hayatının bir amaçtan yoksun olduğunu düşünen insanlara kişinin amacını hatırlatır. İlişkide bulunduğunuz insanlarla aranızda telepatik bir iletişim kurmanızı da sağlayabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • İade veya değişim sağlayacağınız ürünün kullanılmamış olması, kutusunun sağlam olması gerekmektedir.
  • İade veya değişim için göndereceğiniz ürünü, sağlam bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir. Ürün bize sorunlu geldiği takdirde kabul edilmeyecektir.
  • İade ve değişimlerde kargo ücreti kesintisi yapılmaktadır.
  • İadelerde ödemenizi almanız için ürünün tarafımıza ulaşıp, kontrol edilmesi gerekmektedir. Edildikten sonra sağlam ise ilk cuma günü istemiş olduğumuz iban numarasına paranız aktarılmaktadır.
  • İade veya değişim yaptığınızda, takip numaranızı tarafımıza iletmenizi, aksi takdirde takip edilemeyeceğini belirtiriz.
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik sayfamızdan erişebilirsiniz.